Psychoterapeutické poradenství, terapie, osobní konzultace

Pokud stojíte na křižovatce, řešíte vztahové problémy, potýkáte se s obtížemi, které se stále opakují, či máte pocit, že se Váš příběh zadrhnul a nemůžete se pohnout z místa, nabízím podporu a možnost podívat se na situaci z odstupu.

Během terapeutického setkávání můžeme odhalit hlubší příčiny problémů, zmapovat vnitřní konflikty, které stojí za těmi vnějšími a viditelnějšími, a najít východiska a konstruktivní řešení.

Při práci vycházím z poznatků analytické psychologie. Pracuji s archetypovými obrazy, snovými symboly a využívám metodu aktivní imaginace.

Nabízím dlouhodobější spolupráci i jednorázové poradenství.

Cena: 900 Kč za setkání (60 minut)

S ohledem na aktuální finanční situaci (studenti, rodiče na rodičovské dovolené, zdravotně znevýhodněné osoby apod.) je možno dojednat individuální cenu. 

Věřím, že v sobě nosíme odpovědi na své otázky.

Kromě terapeutického doprovázení a jednorázových konzultací nabízím možnost čtyř setkání nad těmito tématy:

Osobní renesance

Jsme jako krasohled. Skládáme se z mnoha dílků, které když do sebe zapadnou, vytvoří krásný a úplný obraz.

Velká část naší psychické bolesti pochází z toho, že jednotlivé části nás samých –  naše vnitřní podobnosti – spolu nekomunikují a nespolupracují.  Každá z vnitřních postav nabízí dary v podobě vloh, talentu a schopností. Co od nás potřebují, je přijetí a respekt.

Při práci s vnitřními postavami využívám poznatky psychologické astrologie a archetypové psychologie. Během čtyř setkání se ponoříme hlouběji do svého nitra a dáme prostor těm složkám osobnosti, které se dosud dostaly ke slovu jen nedostatečně.

Cena: 3 200 Kč (4 setkání)

Nevyšlapanou stezkou

Konce a nové začátky – tímto cyklem procházíme během života mnohokrát. V takových chvílích se v nás přetahují obavy, úzkost s nadšením a touhou.

Pokud zavíráte dveře za tím, co se vyčerpalo, a otevíráte se novému, můžeme během čtyř setkání zmapovat Vaše možnosti a seznámit se s vnitřními zdroji, které máte k dispozici a o které se můžete opřít.

Cena: 3 200 Kč (4 setkání)

(Ne)Viditelná

Anebo také (Bez)Mocná, (Ne)Svá, (Bez)Cenná, (Ne)Moudrá. Přívlastky a nálepky, za které ženy „vděčí“ rodinné historii, životním zkušenostem a společenským předsudkům mohou k přesvědčení: „Je příliš pozdě na změnu.“

Co když je to právě naopak a přišel čas na vnitřní inventuru a vykročení novým směrem? Pobídkou k tomuto rozhodnutí může být profesní frustrace, nenaplněná očekávání, pocit prázdna po odchodu dětí z domova, vnitřní napětí, nespokojenost či fyzické obtíže.

Inspirací pro všechny (Ne)Viditelné ženy může být útlá kniha jungiánské analytičky Jean Shinody Bolen Nefňukej, krása a moudrost zralých žen, kterou jsem před rokem editovala a která vyšla v českém překladu.

Klientkám nabízím psychoterapeutické poradenství, které pomocí práce se symboly, fantazií a imaginací umožní navázat kontakt s jejich vnitřním světem, lépe porozumět sobě a zpracovat  pocity úzkosti, viny, deprese, osamělosti a nejistoty.

Cena: 3 200 Kč (4 setkání)