Italská renesance vdechla život  nádherným stavbám obklopenými snovými zahradami, básnickým a malířským dílům, která dodnes obdivujeme. Nic z toho by nebylo možné bez hluboké imaginace, fantazie a zájmu o duši, který probudil   Marsilio Ficino, zakladatel florentské akademie a jeden z prvních evropských terapeutů. Na jeho myšlenky navázali svou prací psychologové James Hillman, Thomas Moore, Fritz a Claus Riemannovi, Robert Johnson,  Liz Greenová a další.

Zkuste si představit, jaké by to bylo prožít renesanční den, týden, rok. Dát prostor talentům a darům, které v nás dřímají a které tvoří náš „nežitý život“. Místo na problémy se soustředit na možnosti. Opustit vyjeté koleje a nechat se vést daimónem, naším vnitřním průvodcem. Možná není třeba nic víc a nic míň než probudit vlastní představivost.

Prostřednictvím porozumění řeči symbolů, kterými s námi hovoří naše sny, pohádky, mýty i astrologie, se můžeme dostat blíž sami k sobě, rozpoznat, která z vnitřních postav o sobě dává vědět – co nám nabízí a co od nás požaduje.

Chcete-li pracovat se svým osobním příběhem a dát mu renesanční rozměr, nabízím osobní setkání i konzultace přes Skype a WhatsApp.

Cena za hodinovou konzultaci činí 800 Kč.

Vyzkoušet můžete  15 minutovou on-line konzultaci zdarma.

Pokud chcete vědět víc,   napište mi

Kontakt:

  • e-mail: simonova.vera@seznam.cz
  • telefon: 607 658 753