Rozhovor s hvězdami

…“ve velkém množství případů mi astrologické informace osvětlily určité body, kterým bych jinak nebyl schopen porozumět.“ (C. G. Jung)

Individuální horoskop umožní zahlédnout náš potenciál,  nadání, talenty, ale také místa, kde zakopáváme, slabé stránky a vnitřní konflikty.

Znát svůj horoskop je jako vydat se do neznámé země s dobrou mapou. Nepřipraví nás o dobrodružství z objevování, ale nebude zbytečně bloudit.

Pokud chcete vědět, proč se k němu při své práci obraceli  Marsilio Ficino, psychologové C. G. Jung, Fritz a Claus Riemannovi, Thomas  Moore, Liz Greenová, Stanislav Grof, Richard Tarnas či u nás překladatel, nakladatel, skvělý učitel a astrolog Rudolf Starý,  nahlédněte do blogu, kde najdete více informací a také  seznam  publikací vhodných k prostudování.

A pokud jste zvědaví, co psychologická a archetypová astrologie  může nabídnout Vám, pojďme se setkat nad Vaším horoskopem.  K výpočtu horoskopu od Vás potřebuji znát tyto údaje: datum, přesný čas a místo narození. Cena za konzultaci, která trvá 2 hodiny, činí 1 200 Kč.

Pokud chcete vědět víc, napište mi

Domluvit se můžeme také telefonicky, moje číslo je: 607 658 753.